Kategorie: Wszystkie | Codzienne | Haft krzyżykowy | Kuchnia | Na Drutach | Różności
RSS
wtorek, 29 stycznia 2008

Pogoda za oknem jaka jest, każdy widzi. Ale Wielkanoc w tym roku wcześnie, więc czas działać ... :)

 

 

 

poniedziałek, 28 stycznia 2008

 Obrazek z serii "Najpiękniejsze miejsca w Polsce" publikowanej w Kramie z robótkami - robota szła jak po maśle. Chyba się skuszę na pozostałe obrazki z tej serii...

 

Schemat Permina - mam w planach jeszcze margaretki do kompletu. Ciężko mi szła ta robótka - prawie rok, jakoś nie miałam do niej serca no ale produkt finalny mnie zadowolił. 

 

Podkładki pod kubki - jako że piję niesamowite ilości kubkowych płynów :]

Drewniane pudełko pomalowane farbą akrylową (Śnieżka z pigmentem błękit paryski - trochę się chlapneło za dużo ) i ozdobione techniką decoupage. Pierwsza próba moja w tej dziedzinie. 

To jedna z moich starszych prac. Pierwsze krzyżyki popełniłam w wieku sześciu lat, dzielnie sekundując mojej mamie w tego typu twórczości. Ostatnio dysponuję wolnym czasem i nadmiarem zmartwień które muszę jakoś "przetrawić" więc powstają coraz to nowe prace.

snowwhite

 

Dwie gwiazdki robione szydełkiem z nici Aria (Ariadna) i pancernie usztywnione krochmalem oraz lakierem do włosów były ozdobą okna w moim pokoju u rodziców. Zdjęcie zrobione ledwie zipiąca cyfrówką przy kiepskim oświetleniu - efekt jak z albumów z lat 70tych.  

 
1 , 2